| Anya_6894 a întrebat:

Ce rochie merge pentru o intalnire? scurta? sau lunga?

Răspuns Câştigător
| Anentykkk a răspuns:

Pai merge mai bine nici prea scurta si nici prea lunga potrivita cam pana la genunchi si mulata arati sweet

6 răspunsuri:
| Firefly a răspuns:

Depinde unde e intalnirea si cat de bine il cunosti pe baiatul respectiv. Daca e prima intalnire nu iti lua o fusta scurta ( doar vrei ca baiatul sa observe caracterul tau si nu picioarele tale.Si in plus te va incomoda si chiar nu te vei putea simti bine). Daca iesiti seara in oras merge o rochita mai scurta (dar daca rochia este foarte scurta nu iti mai lua si decolteu-vei fi vulgara). O rochie lunga si vaporoasa e perfecta intr-o zi calduroasa (ma refer la rochii maxi). Daca nu il cunosti foarte bine pe baiat eu iti recomand o rochie de lungime medie (pana la genunchi sau pana a jumatatea gambei).

| NoCharachter a răspuns:

Depinde cand e intalnirea. Seara merge ceva lung, iar ziua scurt. Ai grija cu fustele scurte. Daca esti inalta ia-ti una pana sub genunchi, iar daca esti scunda merge peste genunchi. Succes :X.

| Cici4Mici a răspuns:

Scurta cred ca iti sta mai bine.

| diana_3432 a răspuns:

Scurta e maai draguta

| D3utzaD3d3 a răspuns:

Depinde...daca lui ii place mai,, sexy" scuta fie ca e seara fie ca e zi.

daca lui ii oplace mai lunga lunga sa fie

depinde si de preferintele lui :X

| The17Bebo a răspuns:

Scurta sa fie mai sweetlove struck