| S3renadBump a întrebat:

Ce rol are " prieteni apropiati" pe Facebook? Mai exact "Close Friends". Imi vor aparea comm-urile si like-urile persoanei in notificari? Si daca nu, se poate ceva de genul?

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Ai o "pagina" in plus pe care cand o accesezi iti apare cam tot ceea ce au facut prietenii tai, adic la ce au dat like, la ce au dat comm si toate celelalte.

1 răspuns:
| daniel33441 a răspuns:

Primesti notificari de fiecare daca cand ei posteaza ceva pe wall-ul lor.asta se intampla