| alleluiah a întrebat:

FUNDAAA! Urgent.

Daca adaug pe cine la prieteni apropiati pe facebook (sa primesc notificari cand pune poze s-au din astea) persoana respectiva poate vedea ca eu am adaugat-o la prieteni apropiati? big grin

4 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Nu, in schimb tie iti vor aparea toate postarile acelei persoane, fie ca e muzica, poze sau jocuri.

| Demise a răspuns:

Nu, nu poate, îţi va apărea doar ţie. happy

| SolitarHacker a răspuns:

Eu stiam ca da big grin acum no lumea zice altceva. nu stiu 100% dar eu asa stiam ca poate vedea ca ai adaugat o la prieteni apropiati

| byby34 a răspuns:

Poate doar daca acceseaza...(nu stiu sa explic) Oricum poate vedea doar de este interesata de acest lucru!