| bennet a întrebat:

Ce s-ar intampla daca Pamantul s-ar invarti de 30 de ori mai repede?(am si un raspuns, sa-l cititi neaparat - e fff amuzant)

Răspuns Câştigător
| annda a răspuns:

Barbatii ar lua salariul in fiecare zi, iar femeile ar muri de hemoragie?laughing)

11 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

Paih fusul orar s-ar da peste cap bineinteles! asta inseamna ca anul va avea mai putine luni, luna va avea mai putine zile si ziua mai putine ore.
deci intr-o propozitie:: ar fi un DEZASTRU PLANETAR!

| SweetCandy a răspuns:

Ee... poate ca am fii mult mai aerieni decat suntem la ora astarolling on the floor ceea ce nu e de binerolling on the floor

| DonGiovanni a răspuns:

Oricum era rau...si mie imi place lumea asa cum este ea

| maria a răspuns:

Cred ca am trai intr-un stil pe "repede inainte" sau "speedy gonzales", existenta noastra ar fi alta si cu siguranta si viata noastra, cea de toate zilele, am imbatrani mai repede si cu siguranta ca am sfarsi tot asa... te grabesti sau ai nevoie urgent de o schimbare ca sa vezi cum ar fi daca ar fi mai repede?! sua pur si simplu te framanta ceva in mod special...latinii spuneau "Festina lente" (Grabeste-te incet). Bucura-te de ceea ce ai si traieste, dincolo de patima si pacat, pe cat iti e cu putintahappy

| 1992 a răspuns:

Am fi mai rau cu capul in nori decat acumlaughing

| I'm just me a răspuns:

Nu stiu cum ar fi dar sigur nu ar fi cum e acumlaughing

| eewan a răspuns:

Buna.

Eu ii multumesc lui Dumnezeu ca pamantul se invarte asa si nu m-ai repede ca ar fi o catostrofa nu ar exista noapte si zi cum este acum. ar fi o ora noapte si o ora zi. si nici gravitatia s-ar schimba.scuze dar nici nu vreau sa ma gandesc.

Succes...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fi fost ametiti de cap pana acumrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fi fost ametiti de kp pana acumrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dafas

| bennet explică:

Annda a dat raspunsul. bravo