| deluit a întrebat:

Ce sa aleg intre doua pachete Bicycle Back Rider sau un pachet Bicycle Zodiac?

Răspuns Câştigător
| Optik a răspuns:

La intrebarea asta te pot ajuta. eu sunt colectionar de carti de joc si iti recomand cu caldura Bicycle Rider Back fara de zodiac pentru ca aluneca mai bine, arata mai bine si ce e clasic e bun!

Zodiacurile arata mai rau dupa parerea mea, desi am 2 pachete nu imi plac, le tin doar la colectie, nu aluneca la fel de bine ca rider back!

Prin urmare alege pachetele Rider Back. O zi buna!