| BiaSiAtat a întrebat:

Ce sa fac atunci cand ma plictisesc? dau funda celui mai complet raspuns

6 răspunsuri:
| Alexander21 a răspuns:

Dormi

| litlledolleioanna a răspuns:

Poti face multe eu de exempluu imi fac unghiile imi fac tot felul de modele pe unghii asa mai scap de plictiseala ma uit la un film, imi mai fac o poza doua laughinglaughingimi sun prietenele, ies la o plimbare, mai caut niste video funny pe youtube mai intru pe TPU si cam asta...

| VanillaBear a răspuns:

Posteaza intrebari pe TPU. wait a minute.ai facut deja asta rolling eyes

| ramonia a răspuns:

Asculti muz, te uiti la un film,,, defilezi" pe TPU

| DudăIamPanda a răspuns:

Asculta muzica. * gandindu-se * sau iesi pe afara cu rolele sau cu ce iti place sa te simpli. Sau. daca chiar n-ai chef de atea 2, dormi laughing

| Couragebv a răspuns:

Citeste, invata... sau dormi