| Daakfurbvisbgj a întrebat:

Ce sa fac ca sa o conving pe mami sa ma lase maine in oras pentru ca este 1 decembrie.
Ea nu ma lasa pentru ca spune ca este la 6 si o sa fie intuneric
Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| danay72 a răspuns:

Discuta cu ea și gasiti o solutie împreună. Ea iti vrea binele și e preocupată pentru tine. Dar vorbește cu blândețe și respect profund. Nu uita ca un răspuns blând îndepărtează furia.

3 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Dar tu cati ani ani?! 7-8?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce este la 6 si cati ani ai? ca poate e indreptatita sa nu te lase pe intuneric afara

| Gaby01ro a răspuns:

Io zic so bați