| Ancadragu a întrebat:

Ce sa fac când niște prieteni apropiați sau îmbătat și au luat razna?

4 răspunsuri:
| Morrígu a răspuns:

1. Le chemi un taxi si-i duci acasa.
2. Probabil nu vor merge acasa, deci te urci tu in taxi si pleci daca nu cumva vrei sa iesi dintre ei galeata.
3. Bei cu ei si o luati toti razna si iesi si galeata dintre ei.

| Alexandr a răspuns:

Ii duci acasa sau te inbeti si tu!

| xXIsabelaXx a răspuns:

De obicei, este bine sa le torni apa rece in cap, se vor trezi imediat,. Succes!

| AndreiPop2889 a răspuns:

Salut...nu prea ai ce sa faci. Poti sa incerci sa le spui sa nu mai bea ca o sa fie nasol si daca nu o sa asculte cel mai bine ar fi sa ii lasi in pace.Fiecare se distreaza cum vrea si daca ei considera ca imbatandu-se se vor simti bine nu au decat. Daca nu te simti bine cand o iau razna incearca sa ii eviti pana isi revin. Sper ca te-am ajutat