| Preferatamea a întrebat:

Ce sa fac daca imi place de un baiat,alaltaieri si el ma placea, ieri imi spune ca i-o placut de mine ca de o amica iar azi nici nu m-a bagat in seama.Ce sa cred.

2 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Pai,vezi si tu ca e o involutie in "relatia"voastra:alaltaieri te placea, ieri ii erai amica, iar azi nici nu te-a bagat in seama; eu cred ca aceste trei zile sunt e-ajuns ca sa te convinga sa nu-i mai dai nicio atentie.Sa nu faci nimic; asteapta si se va ivi baiatul care va evolua exact invers.Si poate tot in trei zilehappy. Numai bine.

| mada1820 a răspuns:

Ca doar se joaca cu tine si el nu vrea nimic serios, cel mai bine ar fi sa nu-i mai dai nici tu atentie daca nu te merita.