| ZambesteIsusTeIubeste a întrebat:

Ce sa fac la calculator cand ma plictisesc? Dar afara?
Ce pot face atunci cand ma plictisesc?
Dati multe ideei deoarece eu nu mai am?

Multumesc!

Fundita!

Răspuns Câştigător
| dmdany07 a răspuns:

Suna prima persoana care iti vine in minte, sau mai multe, iesiti la un suc, la o cafenea, va uitati prin magazine, biliard, ping-pong, o plimbare prin parc, sau pur si simplu va intalniti si stati de vorba sau jucati ceva: carti, table, stati pe facebook, barfiti
Iar la calculator... mess, facebook, citeste ziarul, descarca un joc, youtube, citeste bancuri, un articol interesant, raspunde la intrebari pe TPUlaughing. Daca stai sa te gandesti ai din ce alege...

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Când te plictisești la calculator poți intra aici. http://lecturirecenzate.ro/ și http://zinnaida.ro/ Sigur nu te vei mai plictisi!

| silvipisicutza a răspuns:

Da' vad ca-ti place tasta "enter". Fa mizerie ce altceva poti sa faci?laughing

| razvyy412 a răspuns:

Daca vrei poti sati descarci vreun joc ce se joaca online si te joci eu ma mai joc cs 1.6, metin 2 dark...

| gabyB a răspuns:

Aaa..citeste! iesi la o plimbare.fa curat in camera.fa-le o surpriza parintilor tai si asteapta-i cu ceva bun. poti face o multime de lucruri laughing