| LastKiss a întrebat:

Ce sa fac ma plictisesc? Nu imi dati ideei sa ma joc la calculator sa ies pe afara sa imi fac temele chestii din astea! ALTCEVA FUNDA

Răspuns Câştigător
| Ciufuliciii a răspuns:

Poti sa chemi mai multi prieteni la tine.sau sa va strangeti la unu si sa va jucati ceva gen:
Sticluta.
Carti[Macaua, tabinet]pe pedepse
Remi[pe pedepse]
Ciresica are mere[cu nr cat mai mari daca sunteti un grup mediu]tot pe pedepse.

Sau.ciudat.Sa puneti jos...un pachet de tigari mai pe jumate asa. fetele sa-ti lege ce gaica de la blugi la spate un lingura...lingura sa ajunga pana peste genunchi.si sa stea pe vine sa incerce sa mute pahetul de la un anumit punct la altul, iar baietii sa si-l lege in fata!

Ori sa face o parodie dupa o emisiune.gen Din Dragoste.sa va filmati si sa fie un barbat sa vina cu 2 flori la nevasta lui si un cutit.sau tot felul` de tampenii. femeia sa aiba un cane[un prieten de-al vostru sa faca pe cainele]. asta facem noi cand ne plictisimbig grin...Va fi super-caterinca!tongue

Sper ca te-am ajutat.

Ciaoooo!:*****love struckxx

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Uita-te la televizor sau trage un pui de somn.

| Andarock a răspuns:

Suna-ti un prieten si duceti-va la un film la Mall.
Tot la Mall poti sa te duci cu vreun prieten si sa-ti cumperi diferite haine (sau ai putea numai sa le probezi).

Poti sa te duci la o sala de fitness.
Cam ceva de genurile astea ti le-as recomanda... Funda>?

| Maariiaa a răspuns:

Bună,
Ca să nu te mai plictisești sunt multe activități frumoase.
Poți să te duci la mall, poți să citești o carte pentru vârsta ta.
Pentru că mai sunt doar 4 zile până ce vine ziua de 8 martie ar fi ideal să îi faci o felicitare foarte, foarte frumoasă mămicii tale și dacă ai bani poți să te duci să îi cumperi ceva frumos care îi va folosi.

Numai bine!

| didi_2657 a răspuns:

Sex sau citeste o carte
mai bine prima