| dulshe a întrebat:

Ce sa fac sa am ochii mai mari?
ii am km mici broken heart

Răspuns Câştigător
eileen
| eileen a răspuns:

Si eu ii am cam mici, dar folosesc creion de ochi negru sau maro, depinde ce ten ai si mi-i mareste. Ai grija sa nu dau cu creionul in interiorul pleoapei inferioare, ci jos, altfel iti va face ochiul si mai mic.

13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu iti pune nimic in ochi. Nu iti poti modifica dimensiunile ochilor. Solicita niste indicatii de machiaj pentru a da iluzia ca ai ochii mai mari.

| dulshe explică:

Cei aia?

| Ben. a răspuns:

Puneti colir, sau visin

| dEutSa_8892 a răspuns:

Fate cu creion negru la ochi...si cu rimel pe genele de sus si de jos tongue asa iti vor creea impresia ca ii ai mai mari...

| andi a răspuns:

Okelari cea mai mare grosime la lentila! big grinbig grinbig grinbig grin

| andi a răspuns:

Intr-un pahar arata mult mai mari... dar nu ai tai...big grinhappy

| pppaaauuulllaaa a răspuns:

Stai cuminte ca nu e sanatos
risti sa iti pierzi privireasad

| sergiu25bc a răspuns:

Si eu cand eram mic avem ochii f mari.
Stii ce porecla am vut pina la varsta de 11 ani ochiosul, din cauza ca aveam niste ochii f mari.si capul mic.Multi au zis ca poate eram pe buda si m-am scremut ca nu iesea de aia am ramas cu ochii asa bulbucati.))))))))Dar apoi au revenit la normal.

| simpluEu. a răspuns:

Bro sa ai premiu de la mine.citeam raspunsul lui ben zona si raspunsul lui dulce... ei si deodata tu=)rolling on the floor)rolling on the floor)bv...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Enerveaza-ti prietenu, ca ti umfla el rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce-mi dai stupid fata? e cea mai rapida cale rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Moooor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai poti face si altfel. Iti pui prietenu' sa te stringa de git si-or sa-ti iasa ochii ca la broasca rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor