| xXWhisperOfLoveXx a întrebat:

Ce sa fac, sa caut ceva pe internet care sa nu ma plictiseasca.Inafara de jocuri pentru ca nujti usi ma plictisesc asa de taree
Fundaa` cele mai multe si mai frum idei

Răspuns Câştigător
| Ad3lyna_8426 a răspuns:

Stai pe hi5, teste online, Cauta informatii despre culoarea ochilr, tendinte in moda, muzica, stai pe mess, raspunde la intrebari pe TPU,(uite un site nou)http://www.MissBimbo.com(imi place la nebunie), fa-ti un blog, cauta informatii despre vedete,...
Poti gasi multe chesti;)
Succes!

4 răspunsuri:
| nobody_9468 a răspuns:

Hai sa ne combinam plictisealalaughing. Vrei si tu?
batting eyelashes

Bafta.

| RoooneyThePuf a răspuns:

Cauta semnificatia culorilor, o rasa de animal, despre culorile ochilor, teste online, horoscop, bravonet.ro,pune intrebari pe TPU, asculta muzica, cauta ceva nouwinking
happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conquistador

| cris99 a răspuns:

Poti sa faci tete online, sa stai pe mess si este un site numit lady popular, mie imi place ai putea sa-l incerci si tu.