| catalin1948 a întrebat:

Ce sa fac sa uit persoana iubita, tiinand cont ca ne-am despartit acum cateva zile dupa o relatie de 1 an si 9 luni? Pur si simplu nu stiu ce sa ma fac fara ea, era paradisul meu.

3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Dacă tu consideri că merită să vă mai daţi o şansă de ce nu? Mergi şi caut-o. Dacă vrei s-o uiţi încearcă să-ţi ocupi timpul cu diferite activităţi. Nu sta în casă, ieşi afară fă orice altceva ce să-ţi distragă atenţia. Dar cred că eşti conştient şi nu te aştepţi ca mâine când ai să te trezeşti nu o să-ţi mai aduci aminte de nimic. Asta e, dar timpul vindecă toate. Baftă!

| BRoxana a răspuns:

Impacate cu eathinking singura solutie

| andr33a_5009 a răspuns:

Daca merita lupta pentru persoana p care o iubesti