| croissant a întrebat:

A trecut 4 luni de cand m-am despartit de el. Imi este dor si acum de el insa nu stiu daca imi este dor de el ca persoana cu toate ca eram foarte diferiti sau pur si simplu imi este dor sa ma simt iubita. Cum sa disting?

Răspuns Câştigător
| Ofiintă a răspuns:

Având în vedere istoricul întrebarilor tale, este a doua variantă.
Chiar și dacă nu ar exista acest istoric, atasamentul de o persoana este ceva temporar.
Dorintă rămâne.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Deci crec 95% din întrebările tale îs numa plânsete după băieți

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Avand in vedere toate intrebarile tale (aproape toate), iti este dor sa te simti iubita.

Numai bine!

| Sofer a răspuns:

Poate îți este dor de momentele petrecute împreună.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ți un bufon sa te facă să râzi.

| Paulyka36 a răspuns:

Mai acorda-ti timp, nu te hazarda.O sa vezi mai târziu cât bine o să-ți facă.