| dannadny a întrebat:

Ce sa faci cand iti place de prietenul prietenei tale?

Răspuns Câştigător
| LifeInColors a răspuns:

Daca el nu te place, sa nu te bagi in relatia lor, pentru ca asta ii destul de urat...Insa daca te place, gandeshte-te bine ce o sa faci. Nu e frumos sa ii faci asta prietenei tale, dar nici tie tie. Cateodata trebuie sa spui altora "nu" ca sa iti spui tie "da". Mult succes:* funda?

4 răspunsuri:
| Dav7id a răspuns:

Astepti sa-ti vina randul.

| Ingrid16V a răspuns:

Pai in cazul in care ei se iubesc si mai ales daca ea tine la el...TU NU TREBUIE SA TE BAGI INTRE EI!no talking Daca tu intr-adevar esti o prietena adevarata, ai putea sa renunti la ideea ca iti place de prietenul prietenei tale!
Sincer ea nu merita sa o dezamagesti:*
Tu hotarasti:yawn

| PuFuLeTeLe_9807 a răspuns:

Asteapta in banca ta acolo si lasa timpul sa treaca...ori o sa ai si tu ocazia ori o sa o lasi pe prietena ta sa fie fericita happy

| georgyg98_9546 a răspuns:

Spune-i ceea ce simti prietenei tale, ea te va intelege... poate ii va fi greu, dar daca prietenia voastra este una adevarata va trece prin orice obstacol!