| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa faci cand ploua afara si n-ai ce face in casa? Voi, de exemplu, ce faceti cand va plictisiti sau cand e o vreme ca asta de azi?

Răspuns Câştigător
| Britishstyle a răspuns:

Pai potisicksa asculti muzica
-sa citesti
-sa faci karaokelaughing
-sa dansezi
-sa te uiti la un film
-sa te uiti la tv
-sa te joci pe calculator
-sa vorbesti pe mess cu prietenii
-sa probezi haine mai vechi si sa te distrezi cu o prietena buna sau chiar mai multe facand un mini teatru
-sa faci poze
-sa le modifici
-sa rearanjezi obiectele din camera
-sau pur si simplu sa te joci un joc cu familia.Gen monopoly, nu te supara frate etc...
Sa stii ca exista multe posibilitati...happy

31 răspunsuri:
| iarina002 a răspuns:

Pai orice iti place sa faci!

| Lefter_Adrian_1994 a răspuns:

Dupa mine ar trebui sa intri pe TPU si sa pui o intrebare de genu' aleaia pe care ai facut-o mai devreme