| ana_9527 a întrebat:

Ce faceti cand va plictisiti in casa nu afara?

12 răspunsuri:
| DeNyyy a răspuns:

Pai...acum ca a venit vacanta.poti face o gramada de lucruri.
1)Fa-ti un blog.unde sa scrii impresiile tale.sa iti faci ca un fel de jurnal
2)Incearca sa faci diferite modele de bratari ale prieteniei(stiu.pare plictisito.dar odata ce ai inceput.nu te mai poti lasa de ele.)
3)Stai pe mess.vorbeste cu prietenii.
4) Fa-ti poze.amuzante...de care ssa te amuzi apoilaughing
5)Iesi afara cu colegii.iesiti la o plimbare...la un suc.poate la piscina.sau strandsmug
6)Intr-o zi.ia-ti colegele.sau prietenele de brat si plecat prin oras.la shopping.la mall.vizitati magazine.probati hainee.(ca deh.doar de-asta suntem fete)
7)Fa-ti curat in dulapul cu haine.sau in casa.si gaseste lucruri ciudate,,sau haine .si probeaza-le
8)Gaseste prin casa poze de cand erai mica...te vei amuza si iti vei aduce aminte de unele momente frumoase din viata ta
9)Da drumul TARE la muzica(asta daca nu ai vecini deaia filozofi.care sa sune una doua la politie.sau sa bata la usa oh go on)
10)Citeste o carte interesanta.uita-te la un film.
11)Raspunde la intrebari pe tpu.
12)Danseaza prin casa.zbenguie-telaughing
13)Parfumeaza-te rolling on the floor.stiu.asta e o idee cam aiurea.dar vei fi atat de vesela si de fresh cand vei vedea cum miroosi love struck
14)Baga-te in cada...spala-ti ursuletii.jucariile.fa-le si lor baie ca deh...transpira si ei saraciilaughing
15)tunde-ti papusile.da-le cu placa.onduleaza-le parulrolling on the floor))))
16)Ia o imagine de pe net si deseneaza.incearca sa o desenezi.iti zic eu.ca pana nu o faci.nu te lasi winking
17)Ai role?Daca da,plimba-te cu ele prin casa.rolling on the floor daca afara e prea cald.
18)Asta nu prea este o idee.da iti zic si eu.eu.in fata blocului.am niste babe care se aduna.fratee.si BARFESC...de rup.uneori poti fi surprinsa de ce scot din gura aia.laughing
19)Uita-te la Tv.
Si 20)Dormi.laughing
Astea au fost ideile mele.Te pup.papa:*

| Chris a răspuns:

Daca ma plictisesc in casa, merg afara.
Daca ma plictisesc afara, merg in casa. laughing

| Evolution a răspuns:

Stau şi mă uit la un film, mă joc pe pc, chem un prieten la mine, sau când nu e nimic de făcut mă bag şi dorm 2-3 ore.

| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Ascult muzica, desenez, ma joc cu, catelul meu, vorbesc cu prieteni pe mess, imi fac prieteni noi, o ard pe facebooklaughing), schimb posturile de la tv in prostie rolling eyes, imi fac parul, caut haine noi, ma rog de parinti sa imi dea bani, vorbesc la telefon day dreaming, dau mancare la catel chatterbox, ii fac baie chatterbox, ma cert cu mama ca nu ma ajuta sa il spalrolling on the floor, imi fac patul, mai fac si eu curat la mine in camera din an in paste blushing si cam atat

| plasticsmile a răspuns:

Ma uit la un film sau serial big grin

| LifTwist a răspuns:

Ma uit la un film,ascult muzica, vorbesc pe mess, desenez...

| Bogdan009 a răspuns:

Pai in cumpar o cafea si tigara si ma duc in parcksi incep sa sun preieteni si sa vb cu ei.

| Dextro a răspuns:

Pai eu una ma joc metin2 sau vorbesc de pe fix sau thinking ascult muzica invit un prieten la mine...ce iti trece prin mintewinkingbig grin

| ρячηтεεsчтα a răspuns:

Pai intri pe mess'z...hee hee pe facebook... sau chemi o prietena la tine.[ eu asta fac] :* fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stau sa ma amuz pe TPU de intrebari happy

| php a răspuns:

Pffff...Eu sunt pedepsita si nu am voie sa ies din casa.rolling on the floor si ma plictisesc groaznic. Ca sa imi treaca plictiseala ma uit la filmehappy sau ma rog desene animaterolling on the floor

| SkaterGirl112 a răspuns:

Ma joc pe calculator, ma uit la televizor sau trag un pui de somn.