| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa faci cand te plictisesti?
Ce sa faci, la scoala?
Ce sa faci, in Bucuresti?
Dau funda la cele mai amuzante raspunsuri!

4 răspunsuri:
| Bailey a răspuns:

1. Te uti la stele laughing
2. Scri mesaje, asculti muzica ...etc sunt multe lucruri de facut la scoala ( orice in afara sa scrii si sa inveti laughing )
3. sa te plimbi prin parc cu gagici. laughing
funda? :*

| TorenT a răspuns:

Pui intrebari stupide pe TPU? big grin

| silviu2011_1523 a răspuns:

1.La scoal te poti uita la prosti din clasa cum fac eu sau stai cu pieteni sau pietenele

| anonimulalex a răspuns:

La scoala
scuipi colegu ascunzi caietele te joci pe telefon te prefaci ca e un razboi arunci cu creioane in penaru tau cu avioane facute in pixuri si nini din astea
Bucuresti: porti masca de hot si pui ceva intr-un sac sa para ca ai furat
sa stay in statie si sa te prefaci ca tusesti de cate orin incearca cineva sa vorbeasca sa te plimbi cu bicicleta si sai strigi pe aia sau sai faci fraieri
sa te prefaci ca vomiti e cate ori incearca cineva sa vorbeasca cu tine e cam atat deci funda?