| rapa a întrebat:

Ce sa ii iau la dna dirigintalaughing de 8 martie floare in ghiveci sau buchet de flori?

Răspuns Câştigător
| Smiiilee a răspuns:

Floare in ghiveci deoarece mereu cand o v-a privii isi v-a amintii de tine si va tine mai mult decat buchetul de flori. Funda?:X

7 răspunsuri:
| BlackAngel232001 a răspuns:

Eu i-am luat o cutie de bomboane si un buchet de trandafiri. PUP

| ComatoseWine a răspuns:

Ghiveci.

| Blink182 a răspuns:

Daca ii iei un buchet de flori o sa se ofileasca repede.Deci mai bine un ghiveci. tine mai mult daca il ingrijesti

| Blink182 a răspuns:

Daca ii iei un buchet de flori o sa se ofileasca repede.Deci mai bine un ghiveci. tine mai mult daca il ingrijesti.winking

Funditzá?

| WweEdge a răspuns:

Floare in ghiveciwinking...eu asa ii dau.

| venilla a răspuns:

Mai bine ii iei un ghiveci. Daca ii iei un buchet de flori nu tine mai mult de o saptamana, dar ghiveciul foarte mult si reinflorestewinking

| bobocel12 a răspuns:

Floare in ghiveci.