| FirstPlayer a întrebat:

Ce să-i dau iubitei de 8 martie, un buchet de flori sau o floare la ghiveci? Că ea tot spune ca nu-i place de cei care omoară florile ( le taie ) doar ca să le dea cadou? Cum să o rezolv?

Răspuns Câştigător
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

O cina la un restaurant scump

9 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Foarte zgarciti barbatii care ti-au oferit raspunsuri. Un barbat adevarat ofera un buchet de flori superb si o cina in oras la un restaurant scump. Cine nu face asta e papagal

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Multumesc frate, respect

suntserios
| suntserios a răspuns:

Un trandafir de ciocolata si ai rezolvat problema.

| Hammurabi a răspuns:

Eu zic să-i iei un ghiveci ceramic, un săculeț de pământ vegetal și un pliculeț cu semințe de orhidee.
Și o felicitare în care îi spui că o iubești, iar jos la PS. îi scrii instrucțiunile de plantare.

(dacă scapi cu viață, dau o bere când vin în RO laughing )

| VoidEternal a răspuns (pentru Hammurabi):

Sau actul de proprietate pe un metru patrat de teren si un harlet. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ghiveciul

| AdioTPU a răspuns:

Floare la ghiveci. Better like this. happy

| just4ubr2015 a răspuns:

Ia o floare la ghiveci e mai de durata si eco si e un ornament frumos in casa.asa cele normale se usuca dupa 2 zile

| FilipSorin a răspuns:

O floare la ghiveci recomand eu