| Axy_Axyca_2000 a întrebat:

Ce sa ii cumpar mamei mele de 8 martie?

Răspuns Câştigător
| Florentina9210 a răspuns:

Un buchet de flori. Si in orice caz: cadoul unui parinte este copilul sau!

8 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ceva care sa o tina mult timp. Nu ceva ce o sa puna undeva in vitrina si nu o sa se mai uite la el, decat din luna in luna cand trece pe acolo...
E mama ta... Ce lucru marunt i-ar trebui acum?

| R0R0 a răspuns:

Un buchet de flori si ceva personalizat.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai cumparai ceva simbolic o floare sau o ciocolata, o sa aprecieze orice ii dai daca vine din inima, gestul conteaza.

| alexandrualind a răspuns:

Niste flori sau ce crezi ca ai place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă îţi cunoşti mama, n-ar mai trebui să pui întrebarea asta.
Adică... Presupun că vrei să-i iei ceva ce-i place.

| corodidenisa a răspuns:

De exemplu ai putea sa ii cumperi o rama foto in care esti tu cu ea happy

| Jullykss a răspuns:

Un buchet de flori și ma gândesc ca ar fi ok sa-i gătești ceva.Mamele apreciază.

| Sarmale2203 a răspuns:

Pai gandeste-te ce ii place si poti sa iti dai usor seama. Eu m-am gandit sa ii iau un lantisor. Ai putea sa ii iei un buchet de flori sau poate pur si simplu ii faci o mica compunere in care ii spui cat de mult o iubesti si ca ii esti recunoscatoare. Sper ca ti-am fost de ajutor.