| Alllllexandra a întrebat:

Ce sa ii iau prietenului meu de ziua lui? Nu are nevoie de nimic material...adica are detoate, nu ma pot gandi la ceva. Deci:
http://cadouri-personalizate.com/......izata.html livrarea e 10 lei
sau
http://www.personalizaricadouri.ro/perne-patrate-alb-alb astre livrarea e 18 lei
?
Prima e mai ieftina.dar ma gandesc e calitatea mai proasta? Pe site'ul lor spune ca produsele sunt de inalta calitate.
Oare cea scumpa e mai de calitate sau dau banii degeaba?

7 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Buna! Eu sunt baiat si pot sa spun ca imi place mult mai mult prima...nu stiu de ce. Imi place mai mult.Este doar parerea mea...Eu cred ca sunt la fel, cea mai scumpa are o fata albastra atata tot.As opta pentru prima daca as fi in locul tau.Imi place mai mult si a 2-a este mai scumpa. Site-ul pare de calitate, nu cred ca este mai buna a 2-a in vreun fel.Cateodata nu ce este mai scump e si mai bun. (asta doar de cele mai multe ori)
Succes!

| Alllllexandra explică (pentru RainmakerX):

Apreciez! Mersi pentru sfat!

| RainmakerX a răspuns (pentru Alllllexandra):

Cu placere! Sper sa ii placa! Succes!

| WarriorCat a răspuns:

Unele perne costa 2 lei, altele 10 lei, altele depasesc 30 lei si pot fi de designuri diferite, in functie de materialul folosit sau tehnica de producere.
Mie imi place prima perna, dar alegerea e a ta.

| Alllllexandra explică (pentru WarriorCat):

Cred ca o voi lua pe prima. Mersi de sfat!

| Ohaithar a răspuns:

Poate ar fi mai interesant dacă i-ai lua ceva care are legătură cu ce e el interesat.

| Alllllexandra explică (pentru Ohaithar):

M'am gandit...de vreo 3 luni ma tot gandesc, pe el il pasioneaza jocurile, e gamer. Dar imediat cum apare un joc care ii place si'l cumpara singur, are parfumul lui preferat care si'l ia mereu.Si cam atat ar fi...Deaia am optat pentru un cadou de genu.