| DameloCargangio a întrebat:

Ce sa postez pe Facebook despre "Curve" mai ales alea care fac botu mare zici ca e c*r de maimuta thinking si despre prieteni falsi care lasa totul pentru o fata? Ce sa postez? mai exact laughing ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| georgiana999 a răspuns:

Inventeaza versuri gen,, Nu mai fa botic ca ai botic de ratusca''

Sau daca e vorba de baieti ...Make peace with your past so it won't screw up the present. Fă pace cu trecutul, ca să nu-ţi încurce prezentul.
Viaţa e prea scurtă ca să pierzi timpul urând pe cineva.
Plângi împreună cu altcineva. Este mai sănătos decât să plângi singura.
Totul se poate schimba într-o clipită. Dar fii liniştit, Dumnezeu nu clipeşte niciodată.
Si la sfarsit poti tranti ceva de genu: si asat am avut sa zic pentru un PIG care a ales o Bitch.

1 răspuns:
| nedelcu11 a răspuns:

Botu ala se numesete Duck Face si e cel mai idiot lucru din lume. Cel care la inventat a fost spanzurat.