| anonim_4396 a întrebat:

Ce sampoane care coloreaza, iar culoarea se duce la urmatoarea spalare imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| RoXxy a răspuns:

Eu stiu ca sampoanele care coloreaza, coloreaza parul in timp si nu se mai duce (eventual se spalaceste daca schimbi samponul cu unul obisnuit).Eu iti recomand nuantatorul de par, il gasesti in magazine si sunt de diferte marci si culoriwinkingP.S:daca vrei sa obti o culoare mai deschisa decat cea a parului tau natural nu va iesi cu nuantator.Iar daca ai parul negru nu se va prinde nuantatorulbig grin Si ink ceva:nuantatorul se duce dupa mai mult de 2 spalari(acum depinde si de ce marca folosesti)in orice caz se duce uniform si nu va arata urathappy