| corina_8055 a întrebat:

Ce scoala as putea sa fac pentru a fi o stewardesa?

Răspuns Câştigător
| LongboarderG a răspuns:

Henri conada liceul de aviatie... dai fundita?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| INeverStopLoving a răspuns:

Faci ceva cursuri pregatitoare pentru asa ceva sau te asista firma la care vrei sa te angajezi ca si stewardesa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SSAvC, o scoala privata pentru stewardese sau pleci la companiile arabe. Daca te selecteaza, te duci la ei, iti platesc ei scoala pe care o vei face acolo si vei lucra pentru ei. Ti-am dat un blog cand ti-am raspuns la cealalta intrebare si cred ca gasesti si acolo info. Din catre stiu eu, poti urma ce liceu vrei.Scoala se face dupa ce termini liceul.Nu stiu nimic de liceul Henri Coanda. Poate acolo te simti mai aproape de acest fenomen.