| TeddyMaria a întrebat:

Ce se intampla daca dai Ctrl + Shift +R? funda!

Răspuns Câştigător
| Anaa_6343 a răspuns:

Daca dai Ctrl + Shift +R dupa ce iti schimbi numele la messenger si trimiti prietenilor tai apare numele tau nou, iar daca primesti un mass cu Ctrl + Shift +R tu trebuie sa dai sa vezi numele nou al persoanei respectivehappy. Bafta:-x!

5 răspunsuri:
| Yng a răspuns:

De ce nu incerci tu si dupa aia ne spui si noua? tongue

| NeverTooLateee a răspuns:

Buna! am dat eu pentru. tine si nu s`a intamplat nimic doar s-a restartat pagina web pe care esti in momentul respectiv (poti sa apesi pentru.ca nu se va intampla nimic )

Funda? big grin

| xxxxxxxxdfsfsdfsdf a răspuns:

Se rencarca paginabig grin.

| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Nimic. Da tu dc ne intrebi pe noi prostia asta?
Tu nu puteai incerca sa vezi ce se intampla sau faci la misto?!

| Sofia08 a răspuns:

Incearca si-ai sa vezi xbig grin