| anonim_4396 a întrebat:

Ce face ctrl+shift+r?

Răspuns Câştigător
| Fantomita a răspuns:

Refresh

7 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Depinde unde folosesti combinatia de taste, pe Desktop, intr-un browser anume, pe Messenger chiar...depinde!

| rockaholic a răspuns:

Refresh

| xToxiicLove a răspuns:

Mah.voi incurcati.deci : Ctrl + r = refresh/reload... dar ctrl+shift+r este la mess oh go on. thoamne.

| TiberiusakaDiesel a răspuns:

Ctrl+Shift+r nu are rost decât pe Yahoo Messenger. Acolo înseamnă „Request Contact Details", dacă nu mă înșel

| Danutzu333 a răspuns:

Daca esti pe o pagina de internet da Refresh pe messenger ii trimite detaliile tale de contact unei persoane pe care o alegi tu.Salutari!

| adriyana a răspuns:

Ctrl+r iti muta cursorul in partea dreapta dar ctrl+shift+r nu face chiar nimic

| windows a răspuns:

Trimi contactele la prieteni la fete la c*ve la pzd