| Amiiiutzza a întrebat:

Ce se întâmplă dacă îmi epilez fața, adică shaving face?

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Shaving inseamna sa te razi nu sa te epilezi. Nu face confuzie.

| dullcat a răspuns:

Nu ai nevoie sa iti epilezi fata, abia exista par pe ea, mai ales in adolescenta.

| SilentRain a răspuns:

Îți explodează capul

| Hyperion7 a răspuns:

Depinde și cu ce,daca o faci cu crema depilatoare,s-ar putea sa te trezești cu acnee,daca o faci cu razor facial, la fel, daca nu știi să îl folosești corespunzător, îți poți leza tenul și te poți trezi cu acnee, printre altele.

| LisaJulie a răspuns:

Eu nu cred ca ai atâta par pe față

| GeorgeCosmin a răspuns:

Se va produce o dereglăre hormonală de gradul al 3lea și părul tău vă crește mai repede credemă sunt doctor

| darrio2007 a răspuns (pentru GeorgeCosmin):

Cand ai terminat facultatea? In 2022 erai clasa a 11 a.

| suntserios a răspuns (pentru GeorgeCosmin):

Sigur sigur sigur esti doctor?

| GeorgeCosmin a răspuns (pentru darrio2007):

Maria şia pătuț jog be mine mă blocat din nou vreau o ultimă iertare una dingurāPa mă omor cear nu mint? sa ispuneți lu maria că am iubit-o mult fără ia nu trăiesc

| darrio2007 a răspuns (pentru GeorgeCosmin):

Câți ani ai de scrii asa de jalnic?

| GeorgeCosmin a răspuns (pentru darrio2007):

2 mari și frumoși

| GeorgeCosmin a răspuns (pentru darrio2007):

Am douășnouă de cai in Garaj

| celmaiinocent010 a răspuns:

Nimic, cred ca te referi la puful de pe obraji. Si eu fac asta si nu am absolut nimic.