| GeorgeCosmin a întrebat:

Salut! De unde pot cumpăra adderall in Romania?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Apokales a răspuns:

Exista site-uri si exista medicamente similare, insa ai grija la efectele adverse. De obicei cand iei asemenea medicamente trebuie ca efectele benefice sa compenseze cu mult pe cele adverse ca individ. De aceea trebuie prescrise de un medic psihiatru. Exista alternative pe piata din Romania cum ar fi Aspendos al carui substanta activa este modafinilul ce poate provoca dependenta (desi scazuta, au fost raportate cazuri), depresie, dureri musculare, batai rapide ale inimii, stari de voma, sindrom extrapiramidal (parkinson, dischinezie tardiva), depresie, anxietate etc. Desi nu exista dovezi stiintifice cu privire la Aderall si la Modafinil, exista povesti cu privire la pierderea parului, am luat Reddit-ul ca punct de reper referitor la povesti sau cum le numesc ei "anecdotal evidence".
In concluzie, ai grija ce dracu' faci cu ele. Mult noroc!

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu poti, e interzis in Europa din cauza efectelor secundare.

| SerafimQ a răspuns:

De la farmacie.
Nu uita reteta de la medic.

| Max52 a răspuns:

Salut dacă vrei pastile de adderall este site okian.ro sunt pastile de atenție și sunt aduse din marea Britanie funda?

| Simpatic a răspuns (pentru Max52):

Siteurile care vand medicamente ce in mod normal se vand doar cu prescriptie medicala si totusi iti trimit prin colet acele medicamente, sunt siteuri dubioase care vand produse fake, contrafacute!