| croissant a întrebat:

Ce se intampla daca iti vine menstruatia de doua ori? Odata la inceputul lunii si a doua la sfarsitul luni? Multumesc

Răspuns Câştigător
| catalinnaelena a răspuns:

Nu se intampla nimic. daca ai fost racita cand ti.a venit prima data, adica la inceputul lunii, sau daca ti.a fost frig la spate sau ai umblat desculta pe parchet/podea/gresie rece, e ceva normal sa.ti vina mai repede a doua oara. n-ai de ce sa te ingrijorezi. nu se intampla nimic. am patit si eu la fel, mi.a venit la 18 zile diferenta...
data viitoare ai grija de santatea ta si de tine tongue

4 răspunsuri:
| Angie95 a răspuns:

Cel mai probail ai racit. Sau ti-a venit a 2a oara pentru ca ti-a venit prea devreme, iar urm luna nu o sa iti mai vina. Una din elewinking

| Fiona232 a răspuns:

Pai daca nu ai menstruatie de mult timp inseamna ca inca se mai stabilizeaza. Oricum nu iti face prea multe griji totul va fi bine. Sper ca te-am ajutat

| biancamihaela89 a răspuns:

Esti racita. Nu-i nimic grav. Sau luna urmatoare n-o sa-ti mai vina, si cealalta luna o sa ai dureri. Dar nu foarte mari. :*

| mandaa a răspuns:

Mori!