| zaone23 a întrebat:

Ce se intampla daca raman corigent pe primul semestru (cu nota 4) dar pe al doilea iau nota 6, deci media generala 5? Mai dau examenul de corigenta?

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Nu! Pentru ca media ta anuala este 5. 00 deci esti promovat/a! Bafta!

5 răspunsuri:
| Onutsu a răspuns:

Nu pentru ca
daca raai pe primul nu are nimic dar daca ramai pe al doilea dai exmaenu de corigenta

| miky_1289 a răspuns:

Nuuuuu!

| uav11 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, dar daca am pe al doilea semestru 5, raman corigent?

| Dany_3208 a răspuns:

Daca ai 6 pe al doilea treci ca iese media 5. dar daca iei 5 pe al doilea nu treci pentru ca iesi 4. 50 media dintre semestre si asta n us e rotunjeste...