| Kindly a întrebat:

Ce se poate face cu wi-fi de la aparatul foto? cu ce ma ajuta pe mine ca am wi-fi la aparatul foto?

Răspuns Câştigător
| ghostlabbrador77 a răspuns:

Nu sunt sigur dar cred ca este pentru imperecherea cu telefonul mobil si/sau calculatorul, asa ca nu va mai trebui sa-l conectezi prin fir si selectezi ce poze copiezi in calculator sau telefon direct prin wifi fara sa mai fie nevoie de fir. Daca verifici manualul aparatului foto vei gasi o sectiune care iti va explica cum sa transmiti pozele prin wifi pe calculator/telefon. Sper ca am fost de ajutor. happy

1 răspuns:
| TeckTonik997 a răspuns:

Si ce zice cetelu' asta dar unele camere au si facebook si acces la net si le poti posta imediat sau le poti stoca in cloud daca nu ai spatiu.