| geeo007 a întrebat:

Cineva care se pricepe la editat poze?
Am o poza cu mine cu o pata de lumina aparuta de la reflexia soarelui in aparatul foto.
Ofer funda celui care ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

Mda... cam atat am putut face. din pacate n-a iesit perfecta.
http://mab.to/KHwdMSjMG

| geeo007 explică (pentru RoyDupuis):

Nu ai putea doar sa îmi iei pata fără sa mai te legi de contrast?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-mi link-ul cu poza intr-un pm si sa vedem ce putem face...

| geeo007 explică:

Explica-mi cum sa fac asta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru geeo007):

Foloseste site-ul asta, iti trimiti tie poza pe mail, introduci adresa ta de mail si la expeditor si la destinatar si dupa ce ai upload-at poza, iti va da link-ul. Acest link il lasi aici drept raspuns, eu iau poza, incerc sa vad daca se poate edita, si ti-o trimit apoi prin aceeasi metoda (lasand un link de descarcare).
https://www.myairbridge.com/en/

| geeo007 explică (pentru anonim_4396):

Http://mab.to/3tF3b9Suk/7EITC te rog eu fa-mi-o mai clara, scoate pata.