| anonim_4396 a întrebat:

Ce se poate intampla daca te masturbezi in perioada menstruatiei?

7 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Depinde cum şi cu ce te masturbezi în timpul menstruaţiei. E posibil să te alegi cu o infecţie dacă nu eşti atentă la igienă.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Cred ca e posibil sa ai orgasm, si daca nu ai grija poate patezi cearsafulwinking (sa te speli pe manute dupawinking )

| radu75 a răspuns:

Primordial atunci cand faci asta este igiena, iar tu o faci atunci cand corpul da afara ce nu e bun, ceea ce nu i trebuie. Poti face o infectie. Nu poti astepta cateva zile? Gaseste o ocupatie, fa ceva! A-ti fost atentionati in nenumarate randuri asupra igienei atunci cand va masturbati!

| Ana213 a răspuns:

Iti creste par pe piept laughing

| Cretzule a răspuns:

Dezgustator!

blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Cred ca absolut nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Voi chiar nu aveti alta preocupare straight face.