| JackieSue a întrebat:

Ce semne pentru. messenger puteti sa-mi aratati? De exemplu :  …se face : - )…. Mai stiu: >big grin

Răspuns Câştigător
| Bishop a răspuns:

Http://absurd.ro/emoticons-emoticonuri-ascunse-in-yahoo-messenger.html astea sunt emoticoanele ascunse :)

291 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Pot sa-ti arat niste semne de gramatica daca vrei, ar fi mai indicate pentru tine la varsta pe care o ai happy

cami
| cami a răspuns:

not worthy pe asta-l cauti? ^ : ) ^
sau pe asta? peace sign : ) > -... dai pe google emoticoane si o sa gaseti o sumedenie happy

| maryana5 a răspuns:

Nu pot sa-ti scriu cum se face :-? (cica nu respect conditiile asa ca iti spun in cuvinte :| )
doua puncte, paranteza rotunda, semnul mai mare, si liniuta (minus)

poti gasi mai multe emoticons intrand aici:
http://messenger.yahoo.com/features/hiddenemoticons/

xoxooo, mary :)>-

auran
| auran a răspuns:

peace sign adica, doua puncte : / paranteza dreapta ) / > / si liniuta -

| Shery a răspuns:

yin yang
star
rose
mai multe da nu mai stiu acu

| LoveIsTheAnswer a răspuns:

Cainele se scrie asa puppy dog eyes cu doua puncte un o si un 3

| Trissy1 a răspuns:

:> sunt usoare=)) http://hazlii.blogspot.com/2009/02/noi-semne-smileys-pentru-yahoo.html eu le stiu pe derost pe toate=))

| Ioana :x a răspuns:

puppy dog eyes asa se face cainele adica : o 3 dar legat big grin

| Pisicanazdravana a răspuns:

Cum ai facut patratelul? nu stiu cum sa fac patrate! pe ce sa apas?

| eoooo a răspuns:

: @ este echivalent cu x - ( sau x ( apoi : $ este echivalent cu : " >

| Hadley a răspuns:

Http://www.ymlover.com/lista-cu-emoticoane/
aici ai o lista cu emoticoane ascunse si altele:p

| DannySteel a răspuns:

Uite asta nul gasesti pe google o|^_^|o

| Andreeax3 a răspuns:

[]==[], : (fight), : (game), : (tv) -> fara spatiu incearca pe yahoo, chiar merg

| ingerash_8177 a răspuns:

Trandafir:rose

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

not worthy
nu sh daca asta il cauti.....sau altul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

:o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ca ti-as spune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

IDanger asa se face peace sign

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pui semnele astea dar le dau cu space ca sa le vezi:
peace sign

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trandafirul cum se face?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Semnul ala cu pace este asa peace sign.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Semnul de ala ca cum ar
asculta rock cum se face?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ahaa eu le stiu pe totesmugsmug

| xSweetSacrificeX a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai nu mai spune...le stii si pe alea ascunde cum ar fi sadgame)?raised eyebrows

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

& & - fara spatziu intre ele iti iese: &&-