| Alexandra172 a întrebat:

Ce semnifica trandadirul albastru?

Răspuns Câştigător
| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Albastru : florile albastre pot reduce stresul si grijile. Ele reprezinta seninatate, deschidere si pace. O floare albastra ofera un efect de racire. Este un cadou perfect care promoveaza muza unui artist, poet sau muzician. Florile albastre poate fi un cadou unic pentru a impulsiona inspiratia

1 răspuns:
| Roxaname a răspuns:

Buna trandafirul albastru inseamna armonie cel galben gelozie cel alb puritate si cel rosu pasiune fundahappy?