| anonima13 a întrebat:

Ce serial imi recomandati sa urmaresc dintre:Supernatural, Gossip Girl, Glee, Pretty Litlle Liars sau alte seriale asemanatoare?(in afara de the vampire diaries pentru ca il urmaresc deja:d) FUNDAAA

6 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună dimineața.
Am auzit că serialul „Gossip Girls" merită văzut.
Nici eu nu l-am urmărit, dar după ce voi termina de vizionat „Desperate Housewives", o să citesc descrierea acestuia, și dacă mi se pare interesantă, o să-l urmăresc.
Vizionare plăcută!

| Fillaide a răspuns:

Pretty little liars
apoi Gossip Girl

| OnlyGirl_5272 a răspuns:

Pretty Little Liars.:X

E suuper taresmug

E maii tare ca Gossip Girlsmug

| adisuper a răspuns:

Supernatural merita vazut.

| NewDivide a răspuns:

Super natural si gossip girl

| summergirl25 a răspuns:

Eu as zice sa te uiti la Glee.Este un serial foarte frumos care merita visionat! Cu toate astea, are niste parti sexuale asa ca recomand pentru 13+ ani.Nu pentru copii mai mici pentru ca o sa vada ceva care nu este pentru iei.
Deci, iti recomand sa te uiti la Glee! L-am vazut si il iubesc!