| MsGringer a întrebat:

Ce seriale imi recomandati? M-am uitat la El Internado si ma uit la Pretty Little Liars.Daca puteti as vrea niste seriale mai de groaza asalaughing. daca stiti seriale si in spaniola ar fi minunat.Merciilove struck

4 răspunsuri:
| MsGringer explică:

Sincer,chiar nu-mi pasa de ce spui.Alta data nu mai cauta scandal.Mai ai si tupeu dupa ce ca tu ai inceput.A innebunit lumea astaa...

| xToTheZx a răspuns:

Fa-ti un suport Dry cooker pentru mana pe care sa iti pui capul cand te uiti la telenovele.

| MsGringer explică (pentru xToTheZx):

In primul rand, fetito, nu ma uit la telenovele.
In al doilea rand.serialul nu e acelasi lucru cu telenovela.
In al trilea rand, trebuie sa fi mai atenta unde aterizezi.Ti-ai facut si tu azi cont pe TPU si ce-ai zis...ia sa dau si eu niste comentarii stupide ca altceva nu stiu.Asta nu e site unde toate Cur*ele poate sa comenteze.Asa ca mai bine bea-ti lapticul de seara si du-te si fa nani.

| Andradamicutaandu a răspuns:

The vampire diaries si one tree hill, sorry nu stiu in spaniola. Sper sa iti placa cele doua seriale :p