| aproapenu a întrebat:

Ce seriale mai stiti gen Pretty Little Liars, cu mister si un grup de fete etc?:d
Dau funda? :X

Răspuns Câştigător
| DiiiAnAaaa a răspuns:

Seriale nu stiu dar iti recoman filmul "Triple Dog" love struck
este gen PLL.e cel mai tare film cu adolescenti.cu grup de fete si tot ce vrei.

| aproapenu explică (pentru DiiiAnAaaa):

MERCI

| aproapenu explică (pentru DiiiAnAaaa):

Mai stii alte film gen pll?

| DiiiAnAaaa a răspuns (pentru aproapenu):

Cu mister nu mai stiu laughing
dar cu grup de fete poti sa te uiti la Mean girls 2. mie mi-a placut f mult. Honey 2 la fel e super.

| DiiiAnAaaa a răspuns (pentru aproapenu):

Si seria Final destination e super love struck...adica 1,2, 3,4 si 5 parca aparuse.

5 răspunsuri:
| iiHopeii a răspuns:

Poi, mai este Gossip girls, dar sunt si baieti sau Ghost Wisperer dar are numai mister si putin.(binee' ff putin) horror :c