| anonim_4396 a întrebat:

Ce sfaturi imi dati pentru a-mi face freza intr-o parte, desi am parul mare? Gen asa:
http://www.trenduri.info/coafuri/wp-content/uploads/2013 /03/images-15.jpg

Răspuns Câştigător
| En3Rgi a răspuns:

Dupa ce iti faci dus incerci sa iti usuci parul in directia in care vrei sa fie freza, si in acelasi timp dai si cu o perie ca sa il indrepti.Dar daca vrei sa ai si volum la el te usuci in timp ce ti capul in jos, ca sa nu stea lipit de cap ca si cum ar fi lins de vaca. Dupa ce termini dai cu putina crema nivea pentru par pe maini si iti dai in par ca sa iti stea freza, si cam atat..incerci si tu de mai multe ori pana iti iese.Bafta!