| devilll a întrebat:

Ce simtiti cand ascultati melodia aceasta
Heidi Degn - Close To You

Răspuns Câştigător
| yourfriend_1956 a răspuns:

Pentru mine e o melodie care ma face sa reactionez si sa ma gandesc mai bine la toate lucrurile care mi se intampla.in clasa a V-a imi amintesc ca am dansat pe ea la balul bobocilor si am luat locul 3...papa:pe

7 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

Nimic. Mi se pare prea plictisitoare. happy

| Pho3nix a răspuns:

Simt un gol in stomac.
Mi se face foameee.

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Nu stiu sa iti spun exact ce simt... dar imi da o stare mai specialahee hee. Oricum melodia asta e super frumoasa...asta e melodia care imi suna pe telefonhappy

| Summer Memories a răspuns:

E foarte frumoasa melodia in engleza :X

Dar totusi prefer varianta in romana :)

http://www.youtube.com/watch?v=EkEXBxSqDW0

| Alina_5575 a răspuns:

Ma simt linistita, e foarte frumoasa melodia, imi aduce aminte si de unele momente petrecute cu cineva drag la bancheul de sfarsit de clasa a8...

Pup, pa pa

| DeDe_8338 a răspuns:

Era melodia mea si a fostului meu iubit...cand o ascult imi aduce aminte de toate momentele petrecute impreuna.

parca era Dj aligator-close to youthinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simt k iubesc pe cineva si pot sa fac orice ca sa fiu cu el...este o mel ff trista si de aceea imi placewinking