| XxR0botzelXx a întrebat:

Ce site romanesc gen eMag stiti? Dar va rog sa nu fie cu produse second-hand ca pe okazii.ro. Va rog

3 răspunsuri:
| GreenEyed a răspuns:

Poti incerca pe compari.ro si pe shopmania.Acolo gasesti mai toate magazinele care au produsul cautat. Mie imi place si pentru faptul ca sunt preturile comparate.

| crew1shadow a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/
http://www.mediadot.ro/
Au cam aceleasi produse pe care le au si cei de la Emag. Atat Emag cat si Pc Garage concureaza la capitolul preturi. Mediadot-ul in schimb are printre cele mai noi produse, dar trebuie sa intri frecvent pe site-ul lor deoarece ei actualizeza site-ul cam odata la 2-3 zile. Funda pls.:D