| XZX213 a întrebat:

Site-ul okazii.ro este un site de second-hand ca si olx de exemplu sau sunt produse vandute de producatori ca de exemplu eMAG?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| DaniTDCI a răspuns:

Sunt second hand, nu ca si pe eMAG unde sunt noi, dar daca vrei sa comanzi de pe okazii iti recomand sa comanzi doar de la vanzatori cu multe calificative

| Victoria18 a răspuns:

Sunt putine magazine care vand pe Okazii

| DumitruS a răspuns:

Ambele. sunt acolo si magazine care vand produse noi.

| Beculet85 a răspuns:

Sunt produse direct de la magazine/riteilari sunt sigilate si cu garantie ( am facut comanda si am primit sigilat si garantie)

| DavidAndrei121 a răspuns:

Da Okazii esti second-hand
Funda?