| Farcas a întrebat:

Ce site-uri ca sa nu te plictisesti stiti? mam saturat deja de mess, hi5 etc.as vrea sami ocup timpu liber pe net cu ceva interesant. dati-mi va rog orice fel de site-uri (moda, wallpaper etc orice) va rogsad

Răspuns Câştigător
| kh1ss a răspuns:

Sunt atatea...
conquistador, descopera.ro aici sunt articole f interesante si captivante, intra pe portale si acolo gasesti multe site-uri din toate domeniile.
succes

13 răspunsuri:
| mariazet45 a răspuns:

TPU e un site in care nu te plictisesti

| viorel2c a răspuns:

Parca ziceai ca dai bac-ul anul asta...

| hitron a răspuns:

Incearca www.adprice.ro Sunt multe intrebari de genul: "cum sa fac..." aia si aia. E interesant :)

| N538961518 a răspuns:

Incearca niste carti, sau discovery chestii din astea inteligente...cu moda si din astea nu ajungi nicaieri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.tube8.com :)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

National geographic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joaca-te DOTA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.nfs.sk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uitate pe youtube

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri pe http://www.cipclub.info :) Multe chstii interesante :) Nu ai cum sa te plictisesti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ce varsta ai? stii, poti sa te plimbi cu prietenii, sa dansezi, sa asculti muzica etc. sper sa te ajute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poti intra pe stie-uri bancuri sau de

| Gr3atMan a răspuns:

incearca sa cauti jocuri in comunitati cu care sati inpartasesti discutiile ( meebo, etc etc)