| Annitu a întrebat:

Ce site-uri interesante mai stiti?love struck

Răspuns Câştigător
| ilie a răspuns:

Pt relaxare intra www. o zi buna.ro daca este placut da de stire.

8 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Www.taaz.com

| Annitu explică:

IN AFARA DE TPU...straight face

| Annitu explică:

Site-uri de genul:
-prieteni.ro
-minimi.ro
-hi5.com

| andi a răspuns:

Doar asta e cel mai interesant restul sunt asa de fantezie big grin

| sigmanet a răspuns:

Pai sunt mai multe... dar depinde ce vrei tu in mod special.

| AllenTJ a răspuns:

Asta e misto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde in ce domeniu. dar mai bun ca si TPU nu cred ca este aici gasesti de toate pentru toti. Mie de exemplu imi place Forumul Softpedia, dar acolo ti se raspunde greu si nu prea e asa o comunitate mare ca si aicea. Asa ca spune ce te "doare" ca poate te ajutambig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-am descoperit de curand pe asta (e foarte funny)
http://traficul.org/
Si asta (este vorba despre o familie care si-a vandut tot si au plecat cu tot cu copii intr-o calatorie in jurul lumii):
www.peicipecolo.com