| crisS a întrebat:

Ce SITE-URI interesante stiti?

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| JackieSue a răspuns:

Www.bravonet.ro
www.utv.ro
www.mtv.ro
www.kisstv.ro
www.wambie.com-e de jocuri pentru fetite, dar sunt foarte multe barfe despre vedete:p.
www.miniclip.ro

Cam pe astea pierd eu timpul:d.

| sese a răspuns:

Crys daca iti plac cartile :scribd.com totul gratis inclusiv downloadurile si in romana-site din San Francisco
daca vrei filme gen :zeitgeist sau mai interesante le gasesti pe Youtube (subtitrare in romana) asta pentru deschiderea mintii
cam atat deocamdata pentru ca nu stiu preferintele si varsta.

| machupicchu a răspuns:

Citeste TPU...si intrebari si raspunsuri...vei gasi multe lucruri interesante.

| steff a răspuns:

Pentru muzica si filme:radiofly.ws,doar muzica:vibefm.ro,nationalgeographic...dar nu ai precizat ce fel de site-uri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://bluesky89.jimdo.com/

| cristinutzzaa a răspuns:

Www.egirl.ro, www.eva.ro, ww.coolgirl.ro sper sa-ti fie ajutor:*