| Ralux a întrebat:

Ce siteuri de fete stiti? Eu stiu www.funspirit.ro, www.egirl.ro si www.noifetele.ro (chiar si www.always.ro cred ca se pune;)) ).

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
www.petocuri.ro, www.envy.ro.
Pa, pa.

81 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Eu stiam doar de www.noifetele.ro mersi, pentru celelalte :) [aim spus tu destule.:) ]

| emaalexandra97 a răspuns:

Stiu eu destule: ...urifete.ro

| Ralux explică:

Pentru crys11: siteurile revistelor este evident ca le stie toata lumeawinking

| Ralux explică:

A, si la intrebarea mea printre ce mai stiu am uitat sa adaug www.kudika.ro si www.csid.ro
(nu mi le amintisem chiar pe toate:D)

| Ralux explică:

Si inca un amanunt la intrebarea mea... vreau siteuri de adolescente nu de femei...big grin

| zu a răspuns:

Mayra.ro e fain mai era si eva.ro sau cosmopolitan.ro

| KinderPinguii a răspuns:

E simpu:accesezi www.google.ro cauti si ai raspunsul! nu e simplu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal...cine poate sa imi explice cum ma folosesc de stardoll! Siteul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms pentru site-uri:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.eva.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Carena.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ww.eva.ro sau daca vrei sa te joci y8.com sau noilefete.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ourworld.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.stardoll.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.mata.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.stardoll.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

0768826960 sunama sunt clara am 1'8 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.noifetele.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.eva.ro ...frecventez de mult timp site ul asta si sunt foarte multumita de el, mi se pare foarte interesant, apar articole noi derstul de des si articole foarte interesante, un alt site interesant e www.csid.ro, va sfatuiesc cu caldura sa le accesati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Poti sa intri pe:www.ubiworld.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna...am si eu un id d dat este zb_rs are 16 ani...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti zic eu:www.ejocurifete.com,www.stardoll.com si www.missbimbo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.pink-mania.info;)