| Reven a întrebat:

Ce sporturi te ajuta sa cresti mai mult in inaltime?

9 răspunsuri:
| Ananas2 a răspuns:

Basket big grin

| danielahopes a răspuns:

Pai Basket, inot, volei handball, atletismul. Si cam aceastea sunt cele mai de baza! O prietena de-a mea care e de varsta cu mine trece intra a 7 a este super inaltaaaa pentru ca face basket!

| anameoow a răspuns:

Basket-ul si inotul

| Drugs a răspuns:

Scoala! Dar ai grija, e un sport periculos.E cam o intrebare fara sens..si AnnieGrrr pentru baschet trebuie sa fi inalt nu te ajuta sa deviii inalt!winking

| persoananepotrivita a răspuns (pentru Drugs):

Nu e adevarat, nu trebuie sa fii inalt ca sa joci. am 1, 63 si aproape 16 ani si joc perfect basket.
si daca te ajuta sa devii mai inalt? nu ma pricep, pe mine una nu m-a ajutat dar depinde de fiecare.

| Drugs a răspuns (pentru persoananepotrivita):

Ok.dar joci doar la orele de sport si cu prietenii sau mai tot timpul?>? ca la orele de sport si cu prietenii/prietenele joc si eu [desiiii..sunt fata laughing]

| persoananepotrivita a răspuns (pentru Drugs):

Imi pare rau...sunt intr-o echipa de basket...laughingwinking

| Drugs a răspuns (pentru persoananepotrivita):

[Mda yawn] Ok.tu stii altceva..eu stiu altceva.dar pana la urma in viata mea n`am auzit ca basket`ul te ajuta sa te inalti :-s

| persoananepotrivita a răspuns (pentru Drugs):

Asta e. poate nu ai de unde sa stii...