| FetitzaFrumusik a întrebat:

Ce spuneti meriat sa ma transfer de la profil de economic la unul de stiinte sociale? Vreau parerea voastra :*

4 răspunsuri:
| Sh4Dow a răspuns:

De ce ai face asta?

| FetitzaFrumusik explică (pentru Sh4Dow):

Pentru ca sunt unele materii la acest profil ce nu prea imi plac, sunt prea complicate.

| Sh4Dow a răspuns (pentru FetitzaFrumusik):

Eu consider ca nu ar fi bine, dar acum e decizia ta. Sper sa faci decizia corecta >big grin

| Wawikki a răspuns:

Daca tu ti-ai schimbat ideea despre ceea ce vei face pe viitor si consideri ca transferul ti-ar fi de folos atunci merita. Ar trebui sa iei aceasta decizie cu parintii pentru ca iti poate afecta viitorul si cariera.